Zapytania ofertowe

Wtorek 08 listopad 2016

Zapytania ofertowe- projekt Krok do przodu

Lokalna Grupa Działania Małe Morze zamieszcza zapytania ofertowe na prowadzenie zajęć w ramach projektu "Krok do przodu– aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym”.

Piątek 04 listopad 2016

Anulowanie zapytań ofertowych

Lokalna Grupa Działania Małe Morze anuluje zapytania ofertowe z projektu "Krok do przodu..", ktore dotyczyły realizacji zadań: Indywidualnego doradztwa zawodowego, Indywidualnego poradnictwa psychologicznego, Grupowych warsztatów psychologiczno- społecznych, Grupowych zajęć z doradcą zawodowym, na które oferty można było składać do 05.11.2016r oraz zapytanie ofertowe z projektu "Aktywny powiat pucki", które dotyczyło realizacji Indywidualnego poradnictwa psychologicznego i oferty można było składać do 07.11.2016r. Ponowne zapytania ofertowe ukażą się 8.11.2016r

Zapytanie ofertowe - Psycholog

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór ofert na Psychologa, który poprowadzi indywidualne poradnictwo psychologiczne dla uczestników projektu "Aktywny Powiat Pucki".

Protokół z zapytania ofertowego - Pracownik ochrony

Lokalna Grupa Działania Male Morze przedstawia protokół z zapytania ofertowego.

Zapytania ofertowe - Krok do przodu

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytania ofertowe do nowego projektu "Krok do przodu".

Wtorek 18 październik 2016

Zapytanie ofertowe - Pracownik ochrony

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór ofert na organizację i przeprowadzenie szkolenia "Pracownik ochrony".