Zapytania ofertowe

Piątek 11 sierpień 2017

Rozeznanie cenowe- adaptacja lokalu

Lokalna Grupa Działania Małe Morze w Pucku realizując projekt pn. „CIS Puck – stawiamy na ROZWÓJ” współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na Roboty budowlane – Adaptacja lokalu do potrzeb warsztatu poligraficznego w CIS Puck. Więcej szczegółów poniżej.

Środa 19 lipiec 2017

Protokół z zapytań ofertowych "CIS PUCK- Stawiamy na rozwój"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze informuje, że rozstrzygnęła zapytania ofertowe dotyczące doradcy zawodowego i psychologa w ramach projektu "CIS PUCK- Stawiamy na rozwój".

Środa 05 lipiec 2017

Zapytania ofertowe PSYCHOLOG i DORADCA ZAWODOWY- Projekt CIS PUCK- stawiamy na ROZWÓJ

Lokalna Grupa Działania Małe Morze realizując projekt "CIS PUCK - stawiamy na ROZWÓJ" ogłasza zapytanie ofertowe dotyczące porad psychologicznych i spotkań z doradcą zawodowym dla uczestników projektu.

Środa 07 czerwiec 2017

Zapytanie ofertowe- Magazynier z obsługą wózka widłowego

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Magazynier z obsługą wózka widłowego" w Centrum Integracji Społecznej w Wejherowie.

Wtorek 30 maj 2017

Rozeznanie cenowe- szkolenie BHP

Lokalna Grupa Działania Małe Morze zaprasza do udziału w rozeznaniu cenowym dotyczącym przeprowadzenia szkolenia BHP dla 137 uczestników projektu "Aktywny Powiat Pucki".

Piątek 19 maj 2017

Zapytanie ofertowe- Magazynier z obsługą wózka widłowego

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na Trenera kursu "Magazynier z obsługą wózka widłowego" w Centrum Integracji Społecznej w Wejherowie, na potrzeby projektu "Krok do przodu...".