Zapytania ofertowe

Środa 05 czerwiec 2019

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów grupowych z doradcą zawodowym

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów grupowych z doradcą zawodowym w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

Wtorek 04 czerwiec 2019

Zapytanie ofertowe na kurs "Stylizacja paznokci oraz stylizacja rzęs"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Stylizacja paznokci oraz stylizacja rzęs" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

Środa 29 maj 2019

Protokół wyboru oferty "Prawo Jazdy kat.B"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na przeprowadzenie kursu "Prawo Jazdy kat.B" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

Wtorek 21 maj 2019

Zapytanie ofertowe kurs "Prawo Jazdy kat. B"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Prawo Jazdy kat. B" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

Piątek 17 maj 2019

Protokół wyboru oferty "Pracownik zieleni"

Czwartek 09 maj 2019

Zapytanie ofertowe kurs "Pracownik zieleni"