Wtorek 10 kwiecień 2018

Zapytanie ofertowe Kurs GROOMER – fryzjer zwierząt

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia kursu zawodowego "GROOMER – fryzjer zwierząt " w ramach projektu „CIS PUCK – stawiamy na rozwój"

Poniedziałek 13 listopad 2017

Zapytanie ofertowe - catering dla uczestników projektu "CIS PUCK- Stawiamy na ROZWÓJ"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze realizując projekt "CIS PUCK- Stawiamy na ROZWÓJ" ogłasza zapytanie ofertowe na catering dla uczestników projektu.

Czwartek 09 listopad 2017

Zapytanie ofertowe- przeprowadzenie kursu "Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej" CIS Wejherowo

Lokalna Grupa Działania Małe Morze w ramach projektu "Krok do przodu- aktywizacja społeczeno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej" w CIS Wejherowo.

Wtorek 31 październik 2017

Zlecenie usługi - kurs zewnętrzny "Kucharz z egzaminem zewnętrznym" 120 godzin

Lokalna Grupa Działania Małe Morze realizując projekt "CIS Puck- Stawiamy na ROZWÓJ" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie zewnętrznego kursu zawodowego "Kucharz z egzaminem zewnętrznym". Zachęcamy do złożenia oferty na realizację zadania.

Piątek 27 październik 2017

Protokół z zapytania ofertowego "Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i fakturowania" 120 godzin w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze zamieszcza protokół z przeprowadzonego zapytania ofertowego dotyczącego organizacji kursu "Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i fakturowania" 120 godzin w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki". Dziękujemy za złożone oferty.

Piątek 27 październik 2017

Zapytanie ofertowe - "Prawo jazdy kategorii B"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze realizując projekt "Aktywny Powiat Pucki" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie zewnętrznego kursu "Prawo jazdy kategorii B z egzaminem zewnętrznym". Zachęcamy do wzięcia udziału w zapytaniu ofertowym.