Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lgd-nowa/index.php:1) in /lgd-nowa/index.php on line 5

Poniedziałek 11 marzec 2019

Protokół wyboru oferty kurs Recepcjonista/Pracownik biurowy

Środa 06 marzec 2019

Zapytanie ofertowe Recepcjonista/Pracownik biurowy CIS SNR

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Recepcjonista/Pracownik biurowy" w ramach projektu "CIS Stawiamy na Rozwój"

Piątek 01 marzec 2019

Zapytanie ofertowe kurs "Kwalifikowany Pracownik Ochrony"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Kwalifikowany Pracownik Ochrony" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

Piątek 01 marzec 2019

Zapytanie ofertowe kurs "Recepcjonista/Pracownik biurowy"

Wtorek 26 luty 2019

Protokół wyboru oferty kurs "Operator małej poligrafii"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na kurs "Operator małej poligrafii" w ramach projektu "CIS Puck -Stawiamy na Rozwój"

Poniedziałek 25 luty 2019

Protokół wyboru oferty kurs "Pomoc kuchenna"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na kurs zawodowy zewnętrzny "Pomoc kuchenna" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"