Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lgd-nowa/index.php:1) in /lgd-nowa/index.php on line 5

Czwartek 28 marzec 2019

Protokół wyboru oferty kurs "Projektowanie wnętrz"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na kurs "Projektowanie wnętrz" w ramach projektu "CIS Stawiamy na Rozwój"

Piątek 22 marzec 2019

Zapytanie ofertowe na kurs "Pomoc kuchenna" CIS WEJHEROWO

Środa 20 marzec 2019

Zapytanie ofertowe kurs "Projektowanie wnętrz"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Projektowanie wnętrz" w ramach projektu "CIS Puck - Stawiamy na Rozwój"

Środa 20 marzec 2019

Protokół wyboru oferty "Kwalifikowany Pracownik Ochorny"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na kurs "Kwalifikowany Pracownik Ochrony" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

Czwartek 14 marzec 2019

Protokół wyboru oferty Recepcjonista/Pracownik biurowy CIS SNR

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na kurs "Recepcjonista/Pracownik biurowy" w ramach projektu "CIS PUCK - Stawiamy na Rozwój"

Wtorek 12 marzec 2019

Zapytanie ofertowe na kurs "Kwalifikowany Pracownik Ochrony"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Kwalifikowany Pracownik Ochrony" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"