Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lgd-nowa/index.php:1) in /lgd-nowa/index.php on line 5

Poniedziałek 19 styczeń 2009

LSR – nowości

W dziale LSR zamieściliśmy „Lokalną Strategię Rozwoju Kaszubskich gmin wiejskich położonych nad Zatoką Pucką”.

Czwartek 27 listopad 2008

Światowy Dzień Wolontariusza

Jak co roku w dniu 5 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Wolontariusza.

Czwartek 27 listopad 2008

Spotkanie Lokalnych Grup

Z inicjatywy Lokalnej Grupy Działania Małe Morze oraz Gminy Kosakowo w dniu 26.11.2008r. w Rewie odbyło się spotkanie poświęcone Osi 4 Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

Środa 26 listopad 2008

Spotkanie z LGD Rejonu Wileńskiego

W dniu 29 października 2008r. w Wilnie na Litwie odbyło się spotkanie przedstawicieli Lokalnej Grupy Działania Małe Morze oraz Lokalnej Grupy Działania Rejonu Wileńskiego.

Poniedziałek 17 listopad 2008

Spotkanie konsultacyjno – szkoleniowe 19.XI

Spotkanie dotyczyć będzie działań w ramach Osi 3 – Jakość życia na obszarach wiejskich i różnicowanie gospodarki wiejskiej w ramach działania 3.11 „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” oraz 3.21 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

Czwartek 13 listopad 2008

Aktualne dane kontaktowe Zespołu LGD:

Kontakt: