Poniedziałek 07 marzec 2016

Zapytanie ofertowe- badania lekarskie, bhp i ubezpieczenie

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przygotowanie uczestników projektu "Aktywny Powiat Pucki" do stażu.

Piątek 04 marzec 2016

Protokoły z zapytań ofertowych

Lokalna Grupa Działania Male Morze poniżej przedstawia protokoły z zapytań ofertowych.

Piątek 26 luty 2016

Zapytanie ofertowe- Catering

Lokalna Grupa Działania Małe Morze z Pucka ogłasza zapytanie ofertowe na zapewnienie cateringu dla uczestników kursu.

Czwartek 25 luty 2016

Zapytanie ofertowe- Trener szkolenia "Podstawy przedsiębiorczości i sposoby aktywnego poszukiwania pracy"

W związku z nowym projektem pt "Aktywny Powiat Pucki", Lokalna Grupa Działania Male Morze ogłasza zapytanie ofertowe na Trenera szkolenia "Podstawy przedsiębiorczości i sposoby aktywnego poszukiwania pracy" dla uczestników Projektu, zachęcamy do składania ofert.

Czwartek 25 luty 2016

Zapytanie ofertowe- Trener szkolenia "Obsługa komputera"

W związku z nowym projektem pt "Aktywny Powiat Pucki", Lokalna Grupa Działania Male Morze ogłasza zapytanie ofertowe na Trenera szkolenia "Obsługa komputera" dla uczestników Projektu, zachęcamy do składania ofert.

Czwartek 25 luty 2016

Zapytanie ofertowe- Trener szkolenia "Magazynier z obsługą wózka widłowego"

W związku z nowym projektem pt "Aktywny Powiat Pucki", Lokalna Grupa Działania Male Morze ogłasza zapytanie ofertowe na Trenera kursu "Magazynier z obsługą wózków widłowych" dla uczestników Projektu, zachęcamy do składania ofert.