Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lgd-nowa/index.php:1) in /lgd-nowa/index.php on line 5

Środa 24 kwiecień 2019

Zapytanie ofertowe na kurs "Pracownik Obsługi Hotelu"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Pracownik Obsługi Hotelu" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

Czwartek 18 kwiecień 2019

Zapytanie ofertowe wyposażenie pracowni programistyczno-komputerowej - 10 laptopów

Czwartek 18 kwiecień 2019

Zapytanie ofertowe na szkolenie komputerowe z egzaminem zewnętrznym ECDL DIGCOMP

Wtorek 16 kwiecień 2019

Zapytanie ofertowe Terapeuta DDA, Szkoła dla Rodziców

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów terapeutycznych DDA, Szkoła dla rodziców w ramach projektu "Krok do przodu - aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym - etap II"

Czwartek 11 kwiecień 2019

Ogłoszenie o Pracę - CIS PUCK

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór na stanowisko - Pośrednik pracy

Poniedziałek 01 kwiecień 2019

Protokół wyboru oferty na kurs "Pomoc kuchenna"