Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lgd-nowa/index.php:1) in /lgd-nowa/index.php on line 5

Czwartek 14 styczeń 2010

Posiedzenie Rady ds. LSR

W dniu 19 stycznia o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy w Pucku odbędzie się posiedzenie członków ds LSR w sprawie wyboru operacji, w załączeniu dokładna informacja. Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Rady.

Poniedziałek 04 styczeń 2010

Informacja o wynikach naboru

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko ds. administracji i promocji został wybrany Pan Tomasz Madaj zamieszkały w Pucku.

Wtorek 29 grudzień 2009

Zakończono nabór na wolne stanowisko ds. administracji i promocji.

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na w/w stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania konieczne określone w ogłoszeniu.

Poniedziałek 21 grudzień 2009

Nabór na wolne stanowisko.

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór na stanowisko Specjalisty ds administracji i promocji.

Wtorek 15 grudzień 2009

Zakończono nabór na wolne stanowisko koordynatora oraz asystenta koordynatora projektu.

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór na wolne stanowisko koordynatora oraz asystenta koordynatora projektu "Lokalnie- Lepiej"

Wtorek 15 grudzień 2009

RUSZYŁA REKRUTACJA NA SZKOLENIA Z ZAKRESU TURYSTYKI !!!!!!

Zgłoszenia do końca grudnia 2009 r.! Wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu w branży turystycznej! Zapraszamy!