Wtorek 10 listopad 2009

Lokalnie - Lepiej!

Projekt Lokalnej Grupy Działania o nazwie „Lokalnie- Lepiej” zdobył pierwsze miejsce na 169 złożonych wniosków !!!

Środa 28 październik 2009

Zakończono nabór na wolne stanowisko ds. księgowości.

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko, nie została zatrudniona żadna osoba z powodu braku kandydatów.

Wtorek 27 październik 2009

Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

Zamieszczamy informację ze spotkania szkoleniowego dotyczącego Pólnocnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej.

Środa 21 październik 2009

Zaproszenie dzielimy kasę!!! Dla Ciebie, dla Gminy Puck i Miasta Puck.

Chcesz mieć wpływ na podział unijnych pieniędzy rozdzielanych w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Rybackich dla obszaru i mieszkańców Twojej Gminy i Miasta przyjdź w dniu 23.10.2009r. (piątek) o godzinie 17:00 na spotkanie w Ratuszu w Pucku (Plac Wolności 1).

Środa 21 październik 2009

Spotkanie dotyczące możliwości pozyskania środków przez organizacje pozarządowe w Starostwie Powiatowym.

Dnia 19.10.2009r (poniedziałek) w Starostwie Powiatowym w Pucku odbyło się spotkanie z zakresu możliwości pozyskania środków przez organizacje pozarządowe.

Poniedziałek 28 wrzesień 2009

Nabór na wolne stanowisko ds. księgowości.

Lokalna Grupa Działania Ogłasza nabór na stanowisko ds. księgowości na 1/4 etatu w godzinach popołudniowych. Zapraszamy !