Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lgd-nowa/index.php:1) in /lgd-nowa/index.php on line 5

Poniedziałek 06 maj 2019

Protokół wyboru oferty na Szkolenie komputerowe z zewnętrznym egzaminem ECDL DIGCOMP

Wtorek 30 kwiecień 2019

Anulowanie Zapytania Ofertowego na wyposażenie pracowni programistyczno-komputerowej w 10 laptopów z Windows wraz z oprogramowaniem i pakietem office

W związku niedoprecyzowaniem opisu przedmiotu zamówienia, anulujemy Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru wyposażenia pracowni programistyczno-komputerowej w 10 laptopów z Windows wraz z oprogramowaniem i pakietem office w ramach projektu „Krok do przodu - aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym - etap II”. Poprawione zapytanie zostanie ponownie zamieszczone w bazie konkurencyjności i na stronie Zamawiającego.

Poniedziałek 29 kwiecień 2019

Zapytanie ofertowe kurs "Opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym"

Czwartek 25 kwiecień 2019

Zapytanie ofertowe na kurs "Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i programu do fakturowania"