Czwartek 10 grudzień 2009

Spotkania szkoleniowe

Lokalna Grupa Działania Małe Morze organizuje spotkania szkoleniowe na temat „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013″ z zakresu Małych Projektów.

Piątek 04 grudzień 2009

I miejsce w konkursie „EFS w Województwie Pomorskim—ciekawe pomysły, dobre praktyki”!

Projekt o nazwie „Lokalnie Lepiej” otrzymał nagrodę główną w konkursie „Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Pomorskim- ciekawe pomysły, dobre praktyki” w kategorii projektów z priorytetu VIII.

Środa 02 grudzień 2009

„Lokalnie – Lepiej” już w Powiecie Puckim

Od stycznia 2010 r. rozpoczynają się bezpłatne szkolenia z zakresu turystyki. Wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji bez uszczerbku dla portfela serdecznie zapraszamy.

Wtorek 01 grudzień 2009

Nabór na wolne stanowisko

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór na stanowisko asystenta koordynatora projektu “Lokalnie Lepiej”.

Czwartek 26 listopad 2009

KONKURS - MALE PROJEKTY!

Lokalna Grupa Działania Małe Morze rozpoczyna nabór wniosków na tzw „małe projekty”. O wsparcie mogą ubiegać się osoby fizyczne i instytucje z gmin objętych zasięgiem LGD Małe Morze, tj gmin: Puck, Kosakowo, Hel i Jastarnia.

Środa 25 listopad 2009

Nabór na wolne stanowisko.

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór na stanowisko koordynatora projektu „Lokalnie Lepiej”.