Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lgd-nowa/index.php:1) in /lgd-nowa/index.php on line 5

Piątek 17 maj 2019

Protokół wyboru oferty "Pracownik zieleni"

Czwartek 09 maj 2019

Zapytanie ofertowe kurs "Pracownik zieleni"

Czwartek 09 maj 2019

Protokół wyboru oferty na kurs "Opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym"

Wtorek 07 maj 2019

Protokół wyboru oferty na kurs "Pracownik Obsługi Hotelu"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na przeprowadzenie kursu "Pracownik Obsługi Hotelu" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

Poniedziałek 06 maj 2019

Protokół wyboru oferty na kurs "Sprzedawca z obłsugą kas fiskalnych i programu do fakturowania"

Poniedziałek 06 maj 2019

Protokół wyboru oferty kurs "Florystka"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na przeprowadzenie kursu "Florystka" w ramach projektu "CIS Puck - Stawiamy na Rozwój"