Aktualności

 

Wtorek 31 październik 2017

Zlecenie usługi - kurs zewnętrzny "Kucharz z egzaminem zewnętrznym" 120 godzin

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze realizując projekt "CIS Puck- Stawiamy na ROZWÓJ" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie zewnętrznego kursu zawodowego "Kucharz z egzaminem zewnętrznym". Zachęcamy do złożenia oferty na realizację zadania.

 

 

Piątek 27 październik 2017

Protokół z zapytania ofertowego "Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i fakturowania" 120 godzin w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki"

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze zamieszcza protokół z przeprowadzonego zapytania ofertowego dotyczącego organizacji kursu "Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i fakturowania" 120 godzin w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki". Dziękujemy za złożone oferty.

 

 

Piątek 27 październik 2017

Zapytanie ofertowe - "Prawo jazdy kategorii B"

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze realizując projekt "Aktywny Powiat Pucki" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie zewnętrznego kursu "Prawo jazdy kategorii B z egzaminem zewnętrznym". Zachęcamy do wzięcia udziału w zapytaniu ofertowym.

 

 

Czwartek 26 październik 2017

Zapytanie ofertowe- Kurs zewnętrzny "Kelner-barman-barista" 120 godzin

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze realizując projekt "Aktywny Powiat Pucki" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie zewnętrznego kursu y "Kelner-barman-barista z egzaminem zewnętrznym" w wymiarze 120 godzin. Zachęcamy do wzięcia udziału w zapytaniu ofertowym.

 

 

Wtorek 12 wrzesień 2017

Zapytanie ofertowe- Trener szkolenia "Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej"

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na Trenera szkolenia "Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki".

 

 

Czwartek 07 wrzesień 2017

Protokół z zapytania ofertowego "Opiekun w żłobku" - KOMPLEKS

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze zamieszcza protokół z zapytania ofertowego dotyczącego organizacji i przeprowadzenia zewnętrznego kursu zawodowego "Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" w ramach projektu "KOMPLEKS- Kompleksowa aktywizacja osób pozostających bez pracy z powiatu puckiego".

 

 Współpracujemy z:
Pozytywne Inicjatywy
Puckie Hospicjum


Gminy członkowskie:

Gmina Puck
Gmina Kosakowo
Miasto Hel
Miasto Jastarnia

LGD Małe Morze jest członkiem:

plgr
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna
Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Punkt Informacyjny

Lokalna Grupa Działania Małe Morze

 

ul. Armii Wojska Polskiego 1A, 84-100 Puck
 

te.l: 698 687 398

Fax: 58 736 43 10


e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl