Wtorek 12 wrzesień 2017

Zapytanie ofertowe- Trener szkolenia "Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej"

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na Trenera szkolenia "Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki".

Czwartek 07 wrzesień 2017

Protokół z zapytania ofertowego "Opiekun w żłobku" - KOMPLEKS

Lokalna Grupa Działania Małe Morze zamieszcza protokół z zapytania ofertowego dotyczącego organizacji i przeprowadzenia zewnętrznego kursu zawodowego "Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" w ramach projektu "KOMPLEKS- Kompleksowa aktywizacja osób pozostających bez pracy z powiatu puckiego".

Wtorek 18 kwiecień 2017

PRACA - Specjalista ds. projektów UE

Lokalna Grupa Działania Małe Morze z siedzibą w Pucku, w związku z uzyskaniem środków na nowy projekt związany z działalnością organizacji ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista ds. projektów UE.

Czwartek 05 styczeń 2017

Oferty pracy

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy

Niedziela 11 grudzień 2016

Informacja w sprawie Europejskiego Funduszu Rolnego

Lokalna Grupa Działania Małe Morze nie planuje ogłaszania naboru wniosków o dofinansowanie działań...

Sobota 10 grudzień 2016

Praca: Koordynator projektów unijnych

LGD Małe Morze, w związku z uzyskaniem środków na projekty związane z działalnością Centrów Integracji Społecznej, ogłasza nabór na stanowisko: koordynator w Pucku i Malborku.