„Środa z Funduszami dla instytucji publicznych na projekty z zakresu e-administracji i cyfryzacji”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z projektami z zakresu e-administracji i cyfryzacji w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie spotkania m.in.:

1. Możliwości uzyskania dofinansowania z Programów na lata 2014-2020:
  • Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego
  • Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
  • Program Operacyjny Polska Cyfrowa
  1. Źródła informacji

Miejsce i termin spotkania:

Spotkanie odbędzie się w środę 6 maja 2015 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Malborku przy ul. Żeromskiego 11, w godz. 10:00 – 13:00.

Zgłoszenia:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do dnia 4 maja w formie elektronicznej na adres mailowy j.glazewska@pozytywneinicjatywy.pl (wypełnienie formularza możliwe będzie również na spotkaniu po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie informacyjne jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.