Szkolenie w Malborku: „Jak przygotować dobry projekt w ramach funduszy Unii Europejskiej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich W Malborku zaprasza na szkolenie poświęcone zagadnieniom prawidłowego tworzenia projektów w ramach funduszy UE.

W programie szkolenia m.in.:

- Projekt europejski – definicja, cykl życia projektu, konstrukcja, eurospeak, czynniki sukcesu, matryca logiczna, wskaźniki
- Projekty miękkie i twarde – konstrukcja wniosku aplikacyjnego, biznes planu/studium wykonalności, procedura aplikowania
- Rozliczanie projektu europejskiego – sprawozdawczość, monitoring, ewaluacja, promocja, rachunkowość

Miejsce i termin spotkania:

Spotkanie odbędzie się w środę 13 maja 2015 r. w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie przy ul. Obrońców Westerplatte 3.

Zgłoszenia:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do dnia 11 maja 2015 r.
w formie elektronicznej na adres mailowy j.glazewska@pozytywneinicjatywy.pl  (wypełnienie formularza możliwe będzie również na szkoleniu po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym zawierającym wszystkie dane).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

SZKOLENIE JEST WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z FUNDUSZU SPÓJNOŚCI W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC TECHNICZNA 2014-2020

Więcej informacji na stronie: