Areopag Etyczny po raz dziewiąty

W niedzielę zakończyła się dziewiąta edycja Areopagu Etycznego, zajęć, podczas których studenci medycyny uczyli się przeprowadzać trudne rozmowy.
Gratulujemy uczestnikom szkoleń!

Ks. Jan obchodziłby dzisiaj urodziny

Puckie Hospicjum pw. Ojca Pio przygotowało pamiątkę - wydawnictwo zawierające film dokumentalny "Śmiertelne życie".
Strefa Biznesu m.in. o LGD

Ponad 12 milionów złotych unijnego dofinansowania trafi do pomorskich organizacji pozarządowych. Wśród docenionych organizacji znalazła się m.in. Lokalna Grupa Działania Małe Morze z Pucka.
Dziennik Bałtycki o LGD i CIS Puck

- LGD Małe Morze i CIS Puck pomogą tym, którzy nie mogą znaleźć dla siebie pracy - pisze dzisiejszy "Dziennik Bałtycki" (pucki dodatek "Echo Ziemi Puckiej").
Ludzie sektora: "Nauczyciel umierania i życia"

"Potrafił motywować ludzi i zapalać ich do wspólnej pracy...." - pisze portal ngo.pl w artykule "Ksiądz Jan Kaczkowski, nauczyciel umierania, nauczyciel życia".

Poniedziałek 29 sierpień 2016

Areopag Etyczny po raz dziewiąty

Poniedziałek 08 sierpień 2016

Gratulujemy uczestnikom szkoleń!

Podajemy kilka konkretnych przykładów osób, które wzięły udział w projektach - utworzonego przez Lokalną Grupę Działania Małe Morze - Centrum Integracji Społecznej w Pucku i pokazały, że warto się starać.

Wtorek 19 lipiec 2016

Ks. Jan obchodziłby dzisiaj urodziny

Niedziela 17 lipiec 2016

Strefa Biznesu m.in. o LGD