Ks. Jan obchodziłby dzisiaj urodziny

Puckie Hospicjum pw. Ojca Pio przygotowało pamiątkę - wydawnictwo zawierające film dokumentalny "Śmiertelne życie".
Strefa Biznesu m.in. o LGD

Ponad 12 milionów złotych unijnego dofinansowania trafi do pomorskich organizacji pozarządowych. Wśród docenionych organizacji znalazła się m.in. Lokalna Grupa Działania Małe Morze z Pucka.
Dziennik Bałtycki o LGD i CIS Puck

- LGD Małe Morze i CIS Puck pomogą tym, którzy nie mogą znaleźć dla siebie pracy - pisze dzisiejszy "Dziennik Bałtycki" (pucki dodatek "Echo Ziemi Puckiej").
Ludzie sektora: "Nauczyciel umierania i życia"

"Potrafił motywować ludzi i zapalać ich do wspólnej pracy...." - pisze portal ngo.pl w artykule "Ksiądz Jan Kaczkowski, nauczyciel umierania, nauczyciel życia".
Odszedł ks. Jan Kaczkowski

W dniu dzisiejszym, 28 marca 2016 odszedł nasz drogi przyjaciel ks. Jan Kaczkowski.
Nowy, pozytywny program i szansa dla 275 osób

Centrum Integracji Społecznej w Pucku będzie realizować razem z ośrodkami pomocy społecznej oraz PCPR nowy projekt. To szansa dla 275 osób!

Wtorek 19 lipiec 2016

Ks. Jan obchodziłby dzisiaj urodziny

Niedziela 17 lipiec 2016

Strefa Biznesu m.in. o LGD