Rocznica powstania stacjonarnego hospicjum w Pucku

W ostatnią sobotę, 17 września Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio obchodziło siódmą rocznicę utworzenia hospicjum stacjonarnego.
Jest praca

Ogłaszamy nabór na stanowisko recepcjonista/recepcjonistka w Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie. Praca będzie miała charakter pracy dodatkowej w trybie weekendowym.
Areopag Etyczny po raz dziewiąty

W niedzielę zakończyła się dziewiąta edycja Areopagu Etycznego, zajęć, podczas których studenci medycyny uczyli się przeprowadzać trudne rozmowy.
Gratulujemy uczestnikom szkoleń!

Ks. Jan obchodziłby dzisiaj urodziny

Puckie Hospicjum pw. Ojca Pio przygotowało pamiątkę - wydawnictwo zawierające film dokumentalny "Śmiertelne życie".
Strefa Biznesu m.in. o LGD

Ponad 12 milionów złotych unijnego dofinansowania trafi do pomorskich organizacji pozarządowych. Wśród docenionych organizacji znalazła się m.in. Lokalna Grupa Działania Małe Morze z Pucka.

Poniedziałek 19 wrzesień 2016

Rocznica powstania stacjonarnego hospicjum w Pucku

Sobota 03 wrzesień 2016

Jest praca

Poniedziałek 29 sierpień 2016

Areopag Etyczny po raz dziewiąty

Poniedziałek 08 sierpień 2016

Gratulujemy uczestnikom szkoleń!

Podajemy kilka konkretnych przykładów osób, które wzięły udział w projektach - utworzonego przez Lokalną Grupę Działania Małe Morze - Centrum Integracji Społecznej w Pucku i pokazały, że warto się starać.

Wtorek 19 lipiec 2016

Ks. Jan obchodziłby dzisiaj urodziny