Odszedł ks. Jan Kaczkowski

W dniu dzisiejszym, 28 marca 2016 odszedł nasz drogi przyjaciel ks. Jan Kaczkowski.
Nowy, pozytywny program i szansa dla 275 osób

Centrum Integracji Społecznej w Pucku będzie realizować razem z ośrodkami pomocy społecznej oraz PCPR nowy projekt. To szansa dla 275 osób!
Protokół z zapytania ofertowego na poradnictwo prawne i obywatelskie

Lokalna Grupa Działania Małe Morze przedstawia protokół z zapytania ofertowego na poradnictwo prawne i obywatelskie dla uczestników projektu "Aktywny Powiat Pucki".
Protokół z zapytania ofertowego dotyczącego przygotowania uczestników do stażu

Lokalna Grupa Działania Małe Morze zamieszcza protokół z przeprowadzonego zapytania ofertowego.
Zapytanie ofertowe- Warsztaty psychologiczno- społeczne

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów psychologiczno- społecznych dla uczestników projektu "Aktywny Powiat Pucki".
Zapytanie ofertowe- poradnictwo prawne i obywatelskie

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie poradnictwa prawnego i obywatelskiego dla uczestników projektu "Aktywny Powiat Pucki".

Zapytanie ofertowe- Doradca Zawodowy 208 godzin

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie indywidualnego doradztwa zawodowego dla uczestników projektu "Aktywny Powiat Pucki"

Zapytanie ofertowe- Poradnictwo psychologiczne 208 godzin

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie indywidualnych porad psychologicznych dla uczestników projektu "Aktywny Powiat Pucki".

Zapytanie ofertowe- Warsztaty psychologiczno- społeczne 20 godzin

Poniedziałek 28 marzec 2016